اخذ نمایندگی

شرایط اخذ نمایندگی ایرانویچ ::

 

با سلام ،

از اینکه گروه تخصصی مشاوره و راه اندازی رستوران و فست فود ایرانویچ را لایق دانسته و این افتخار را به ما داده اید ، کمال تشکر را داشته و امیدواریم تا آنجا که توانسته حتی به اندازه نور شمعی روشنگر راه شما بوده و خدمتگذاری کنیم . خواهشمند است جهت اطلاع از شرایط و سرمایه لازم برای اخذ نمایندگی فست فود ایرانویچ مطالب زیر را به دقت مطالعه فرموده و قبل از هرگونه تصمیم گیری نهایی چند دقیقه ای نیز وقت خود را صرف مطالعه تمامی بخش های سایت گروه ایرانویچ خصوصا بخش درباره ایرانویچ و بخش مقالات تخصصی نمایید ، تا با کسب یک سری اطلاعات پایه ای و مهم بتوانید تصمیمات درست را اتخاذ کرده و بر اساس دیدگاه صحیح و اصولی قدم در این وادی گذارید . امید است تا با یاری خداوند متعال و همکاری متقابل شما با گروه تخصصی ایرانویچ ، بهترین ها را انجام داده و روزبه روز پله های پیشرفت و ترقی را با سرعت هرچه تمام تر بپیمایید .

برای اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی فست فود ایرانویچ علاوه بر تکمیل و ارسال فرم پذیرش نمایندگی (که در زیر آمده است) می توانید با تلفن دفتر مرکزی ایرانویچ و تلفن مستقیم مشاورین و کارشناسان ایرانویچ نیز تماس حاصل فرمایید .

 •  دفتر مرکزی ایرانویچ :  ۴۷۶۲۶۴۴۴ - ۰۲۱
 •  مشاورین و کارشناسان ایرانویچ :   ۰۹۱۲۸۴۹۱۱۹۰   -   ۰۹۱۲۰۲۵۰۵۰۲  

 

 

 

(( شرایط و سرمایه لازم جهت اخذ نمایندگی فست فود ایرانویچ ))

 

کل هزینه های سرمایه گذاری اولیه برای راه اندازی صفر تا صد و اعطای نمایندگی فست فود ایرانویچ شامل سه بخش ذکر شده در زیر بوده که جزئیات هر سه بخش در ادامه به تفکیک مورد بررسی قرار گرفته اند : 

الف) هزینه خرید ماشین آلات و تجهیزات صنعتی آشپزخانه فست فود ایرانویچ

ب) هزینه اجرای دکور و تاسیسات فست فود ایرانویچ 

ج) هزینه آموزشات ، راه اندازی فست فود و حق امتیاز تابلو (برند) ایرانویچ 

 

 

الف) هزینه خرید ماشین آلات و تجهیزات صنعتی آشپزخانه فست فود ایرانویچ :

 

هزینه تقریبی خرید ماشین آلات و دستگاه های آشپزخانه در سال 97 برای تهیه و پخت 20 مدل انواع پیتزا ، 15 مدل انواع ساندویچ ، 10 مدل انواع غذاهای سوخاری و مرغ کنتاکی ، 20 مدل انواع خوراک فرنگی (لازانیا ، استیک ، بیف استراگانوف ، پاستا و...) و 10 مدل انواع پیش غذا (جمعا 75 مدل انواع غذا) :

از 90 میلیون تومان الی 160 میلیون تومان بسته به مساحت آشپزخانه ، تنوع منوی غذایی ، سایز دستگاه ها و کیفیت دستگاه ها

ماشین آلات و تجهیزات صنعتی آشپزخانه برای تهیه 75 مدل غذای ذکر شده در فوق  شامل ۳۵ نوع دستگاه صنعتی آشپزخانه بوده که ۱۵ مدل از آنها دستگاه های معروف ایتالیایی و آمریکایی و بقیه شامل ۲۰ نوع دستگاه های بهینه سازی شده و سفارشی به سفارش مدیریت مرکزی برند ایرانویچ از کارخانه های معتبر و معروف ایرانی می باشند .

لیست دقیق دستگاه ها و مشخصات فنی و مارک آنها بعد از کارشناسی فنی از مغازه و عقد قرارداد برند ایرانویچ در اختیار متقاضیان گرامی قرارداده خواهد شد . بدین جهت که ابعاد دستگاه ها ، مارک دستگاه ها ، مشخصات فنی دقیق دستگاه ها ، توان دستگاه ها و قیمت نهایی و تمام شده آنها صرفا بعد از تهیه نقشه جانمایی و نقشه مسیر خط تولید آشپزخانه و همچنین مشخص شدن منوی غذایی طراحی شده برای فروشگاه و میزان توان خروجی و توان سرویس دهی فروشگاه قابل تعیین و تشخیص است و قبل از انجام کلیه این مراحل ، تهیه لیست دقیق دستگاه ها اصولی نبوده و احتمال خطا و ایجاد هزینه های مضاعف و پرتی زیاد مواد اولیه بعد از افتتاح فروشگاه وجود خواهد داشت . 

درمورد خرید ماشین آلات و دستگاه های صنعتی آشپزخانه پس از مشخص شدن لیست دستگاه ها و مشخصات فنی دقیق آنها ، متقاضیان عزیز می توانند به صلاحدید خود یا خودشان مستقیما نسبت به خرید و تهیه دستگاه ها از کارخانه جات مختلف اقدام نمایند یا وظیفه خرید و تهیه دستگاه های آشپزخانه را کلا به مدیریت مرکزی ایرانویچ محول نمایند که در این صورت مدیریت مرکزی ایرانویچ با دریافت هزینه خرید دستگاه ها به صورت 30 درصد همزمان با سفارش دستگاه ها و 30 درصد همزمان با تحویل دستگاه ها (حدودا 25 الی 30 روز بعد از سفارش) و 4۰ درصد باقیمانده به صورت اقساط 4 ماهه (شروع اولین قسط یک ماه بعد از افتتاح مغازه) نسبت به خرید و تهیه و ارسال و نصب و راه اندازی دستگاه ها برای متقاضیان گرامی انجام وظیفه خواهد نمود .


 

ب) هزینه اجرای دکور و تاسیسات فست فود ایرانویچ :

منظور از هزینه دکور و تجهیز سایر قسمت های فروشگاه هزینه هایی است که مربوط به اجرای تاسیسات ، دکور و نور پردازی فروشگاه ، میز و صندلی ها ، سیستم تهویه آشپزخانه ، سیستم سرمایش و گرمایش مغازه ، کاشی کاری آشپزخانه و انبار ، کانتر تحویل غذا و کانتر صندوق ، سیستم کامپیوترهای صندوق و پرینترها ، سیستم اعلام شماره مشتری ، سیستم دوربین های مدار بسته ، سیستم صوتی و تصویری ، تابلوی سردرب مغازه ، هزینه های تبلیغات قبل از افتتاحیه ، هزینه های برگزاری مراسم افتتاحیه ، هزینه های دولتی و اخذ پروانه کسب ، هزینه های حمل و نقل و ... بوده که گروه ایرانویچ این هزینه ها را برای مغازه هایی که هیچ کدام از امکانات مذکور را نداشته و اصطلاحا یک چهاردیواری ساده می باشند با مساحت های ۱۰۰ ، ۱۵۰ و ۲۰۰ متر مربع در سه بخش تقسیم بندی نموده که در سال 97 جمع کل آنها به شرح زیر می باشد :

۱) هزینه دکور و تاسیسات مغازه ۱۰۰ متری طبق نقشه ها و طرح های گروه ایرانویچ :   800/000/000  ریال

۲) هزینه دکور و تاسیسات مغازه ۱۵۰ متری طبق نقشه ها و طرح های گروه ایرانویچ :   1/150/000/000  ریال

۳) هزینه دکور و تاسیسات مغازه ۲۰۰ متری طبق نقشه ها و طرح های گروه ایرانویچ :   1/500/000/000  ریال

 

شرح هزینه های دکور و تاسیسات بر اساس نقشه ها و طرح های استاندارد ایرانویچ :

۱) هزینه ساخت اتاقک انبار و اتاقک رختکن پرسنل با کلیه امکانات (طبق نقشه)

۲) هزینه کاشی کاری بدنه آشپزخانه

۳) هزینه کانال کشی تهویه دستگاه های آشپزخانه و کولر آشپزخانه (طبق نقشه)

۴) هزینه فاضلاب کف شور و سینک آشپزخانه و روشویی آشپزخانه با متعلقات کامل

۵) هزینه لوله کشی آب سرد و گرم آشپزخانه و نصب و اجرای آبگرمکن (طبق نقشه)

۶) هزینه لوله کشی گاز تخصصی آشپزخانه (طبق نقشه)

۷) هزینه برقکشی تخصصی آشپزخانه (طبق نقشه)

۸) هزینه اجرای سیستم تهویه مطبوع (اسپیلت)

۹) هزینه اجرای سیستم صوتی باند سقفی و آمپلی فایر با سیم کشی مربوطه

۱۰) هزینه اجرای سیستم تصویری ( نصب تلویزیون دیواری و سیم کشی های مربوطه)

۱۱) هزینه اجرای سیستم دوربین مدار بسته با سیم کشی و نصب دستگاه ضبط و مانیتور

۱۲) هزینه اجرای سیستم اعلام (فراخوان) مشتری

۱۳) هزینه ساخت و اجرای کانتر تخصصی تحویل غذا (طبق طرح)

۱۴) هزینه ساخت و اجرای کانتر تخصصی صندوق (طبق طرح)

۱۵) هزینه خرید و اجرای سیستم های صندوق فروش و پرینترهای آشپزخانه (طبق نقشه)

۱۶) هزینه وسایل داخل و پشت کانترهای صندوق و تحویل غذا

۱۷) هزینه ساخت و اجرای آرگ بالای کانتر و تهیه و نصب منو دیواری (طبق طرح)

۱۸) هزینه دکوراسیون و نورپردازی بدنه سالن پذیرایی (طبق طرح)

۱۹) هزینه دکوراسیون و نورپردازی سقف سالن پذیرایی (طبق طرح)

۲۰) هزینه ساخت تابلو سردرب مغازه (نئون پلاستیک طبق طرح)

۲۱) هزینه تهیه لباس فرم پرسنل (طبق طرح)

۲۲) هزینه خرید میز و صندلی ها (طبق طرح نقشه جانمایی)

۲۳) هزینه تجهیز امکانات داخلی سرویس های بهداشتی مشتریان

۲۴) هزینه تبلیغات اولیه قبل از افتتاحیه (طبق دستورالعمل)

۲۵) هزینه برگزاری مراسم افتتاحیه (طبق دستورالعمل)

۲۶) هزینه های حمل و نقل و کرایه ها

۲۷) هزینه های متفرقه ، بنایی ، تعمیرات و تغییرات جزیی فروشگاه

۲۸) هزینه های پروانه کسب و سایر مجوزهای دولتی

 

لازم به توضیح است که چنانچه هر کدام از موارد ذکر شده در جدول که به شکل استاندارد در مغازه وجود داشته باشد ، دیگر نیازی به هزینه مجدد نبوده و مطمئنا از کل هزینه های ذکر شده فوق الذکر کسر می گردد . هزینه های ساخت و ساز بنا ، تخریب کلی قسمت های مغازه ، اجرای سنگ و یا سرامیک کف مغازه ، اجرای درب و شیشه های سکوریت مغازه ، اجرای نمای بیرونی ساختمان ، ایزوگام پشت بام ، ترمیم پیاده رو ، نصب آسانسور و راه پله ، نصب کنتور برق ، کنتور گاز ، کنتور آب ، خط تلفن و اخذ کلیه مجوزهای شهرداری و پایان کار ساختمان بر اساس عرف تماما به عهده مالک مغازه و جزء امکانات اولیه ملک بوده و جزء هزینه های سرمایه گذاری راه اندازی فست فود ایرانویچ محسوب نمی شود .

متقاضیان اخذ نمایندگی فست فود ایرانویچ می توانند اجرای همه یا هر کدام از ۲۸ مورد فوق الذکر را در مغازه خود به دلخواه و صلاحدیدشان به عهده واحد مدیریت مرکزی ایرانویچ قراردهند . در این صورت واحد مدیریت مرکزی ایرانویچ با ارائه پیش فاکتور رسمی و عقد قرارداد اجرای دکور ، اقدام به شروع مراحل اجرایی و اعزام تیم مجری دکور به محل فروشگاه خواهد نمود . لذا متقاضیان اخذ نمایندگی فست فود ایرانویچ چه بخواهند خودشان شخصا ۲۸ مرحله دکور و تاسیسات فوق الذکر را اجرا نمایند ، چه اجرای همه یا هر کدام از آنها را به واحد مدیریت مرکزی ایرانویچ محول نمایند ، در هر دو حال ، تهیه نقشه ها ، ارائه طرح ها و نظارت مستمر بر کلیه مراحل اجرای دکور و تاسیسات از صفر تا صد طبق قرارداد اعطای نمایندگی برند ایرانویچ تمام و کمال به عهده واحد مدیریت مرکزی ایرانویچ خواهد بود . صرفا در بخش طراحی و اجرای دکور فروشگاه ، نظر شخصی متقاضیان گرامی نیز قطعا در کلیه مراحل اعمال خواهد شد .  

 

 

ج) هزینه آموزش و راه اندازی فست فود و حق امتیاز تابلو (برند) ایرانویچ :

هزینه قرارداد برند ایرانویچ بابت اعطای نمایندگی فست فود ایرانویچ همراه با کلیه آموزش ها و اجرای صفر تا صد خدمات راه اندازی فست فود و افتتاح فروشگاه به علاوه پشتیبانی های ماهیانه (اصطلاحا همان حق تابلوی برند ایرانویچ) ، با توجه به موقعیت شهری ، مساحت مغازه ، مدت قرارداد ، کمیت و کیفیت خدمات ، حریم مورد درخواست متقاضی با سایر شعب و نمایندگی های ایرانویچ ، مدت انحصاری بودن قرارداد و اصول کارشناسی ملک برای هر مغازه و هر منطقه ای متفاوت و متغیر بوده که رقم دقیق آن پس از مذاکرات اولیه طرفین و تکمیل فرم های مربوطه توسط متقاضیان اخذ نمایندگی فست فود ایرانویچ ، بر اساس تعرفه ها تعیین و به شخص متقاضی اعلام می گردد . شرح خدمات واحد مدیریت مرکزی ایرانویچ جهت اعطای نمایندگی فست فود ایرانویچ و راه اندازی صفر تا صد فست فود به شرح زیر می باشد : 

 

شرح خدمات راه اندازی صفر تا صد فست فود ایرانویچ (قبل از افتتاح فروشگاه) : 

۱) مشاوره های تخصصی در رابطه با میزان سرمایه گذاری اولیه و کل هزینه های راه اندازی فست فود (رایگان)

۲) مشاوره های تخصصی در رابطه با ارزیابی های فروش ماهیانه ، هزینه های جاری ماهیانه و سود دهی (رایگان)

۳) تهیه نقشه های تخصصی جانمایی تجهیزات آشپزخانه به روش خط تولید بر اساس استاندارد های بین المللی

۴)) تهیه نقشه های تخصصی برقکشی فروشگاه بر اساس استانداردهای رستورانی و قوانین ارگان های دولتی

۵) تهیه نقشه های تخصصی گازکشی فروشگاه بر اساس استانداردهای رستورانی و قوانین ارگان های دولتی

۶) تهیه نقشه های تخصصی آب و فاضلاب فروشگاه بر اساس استانداردهای رستورانی و قوانین ارگان های دولتی

۷) تهیه لیست کاری و بودجه بندی تخصصی جهت مراحل صفر تا صد تجهیز و دکور فروشگاه بر اساس نقشه ها

۸) تهیه لیست ماشین آلات و تجهیزات استاندارد و مقرون به صرفه با مشخصات فنی و قیمت دقیق و معرفی شرکت های فروشنده معتبر و رای زنی با آنها

۹) تهیه و طراحی منوی غذایی فروشگاه شامل نام غذاها و مواد استفاده شده در مخلفات و گرماژ آنها بر اساس روشهای بین المللی طراحی منو

۱۰) تهیه لیست مواد اولیه مرغوب و معتبر و تعیین نوع و مارک آنها بر اساس منوی غذایی و معرفی شرکت های فروشنده معتبر و رای زنی با آنها

۱۱) تهیه طرح های تخصصی گرافیکی مربوط به کلیه کارهای چاپی ، جعبه ها ، منوها و کارت ها و معرفی شرکت های تولیدی و چاپخانه های معتبر

۱۲) تهیه طرح های حرفه ای استاندارد ، کاربردی و مقرون به صرفه مربوط به دکوراسیون و نورپردازی ها با توجه به درجه کیفی و نیاز فروشگاه

۱۳) تهیه طرح های بازار یابی حرفه ای و آموزش اصول علمی - کاربردی و مقرون به صرفه مربوط به امور تبلیغاتی دوره ای قبل و بعد از افتتاح فروشگاه

۱۴) برگزاری کلاس آموزشی مدیریت پرسنلی تخصصی رستوران در رابطه با امور پرسنلی و استخدام ، تعداد و تعیین پست و دستمزد و شرح وظایف آنها بر اساس سیستم ایزو  ۹۰۰۱

۱۵) برگزاری کلاس آموزشی مدیریت مالی و حسابداری تخصصی رستوران در رابطه با کنترل پرتی ، آنالیز مصرف ، آنالیز تولید ، حسابرسی و انبارداری سیستماتیک

۱۶) برگزاری کلاس آموزشی مدیریت کیفی و مشتری مداری تخصصی رستوران بر اساس آیین بین المللی میزبانی و مشتری مداری QAL و کنترل کیفی محصولات بر اساس سیستم ایزو SFBB

۱۷) برگزاری کلاس آموزشی مدیریت بهداشتی تخصصی رستوران بر اساس قوانین بین المللی بهداشت رستوران HACCP  و مقررات وزارت بهداشت

۱۸) برگزاری کلاس آموزشی مدیریت ایمنی تخصصی رستوران بر اساس قوانین بین المللی ایمنی رستوران HSE و دستورالعمل های سازمان آتش نشانی

۱۹) برگزاری کلاس آموزشی قوانین ارگان های دولتی در رابطه با کلیه امور مربوط به رستوران اعم از وزارت کار ، مالیات ، بیمه اماکن و اتحادیه صنف

۲۰) برگزاری کلاس آموزشی در رابطه با اصول تهیه ، آماده سازی ، نگهداری و نحوه پخت غذاهای مربوط به منوی غذایی و ارائه رسپی ها و  فرمول های تخصصی و به روز آماده سازی و پخت

۲۱) برگزاری کلاس آموزشی در رابطه با اصول استاندارد نرخ گذاری محصولات بر اساس آنالیز مصرف مواد اولیه و قوانین سازمان بازرگانی و اتحادیه صنف

۲۲) مصاحبه و گزینش ، استخدام کلیه پرسنل بومی و غیر بومی جهت شروع به کار در فروشگاه و انجام مراحل آموزشی و تمرین های عملی با آنها جهت کسب تخصص و آمادگی های لازم

۲۳) معرفی  مدیر داخلی حرفه ای ، سرآشپز متخصص و یا کمک آشپز جهت اعزام به فروشگاه و استخدام دائم یا موقت بنا به درخواست و نیاز کارفرما

۲۴) اعزام ناظر متخصص جهت نظارت بر روند اجرایی نقشه ها و کلیه مراحل دکور و تجهیز فروشگاه و کنترل و رفع نواقص به دفعات لازم تا زمان افتتاحیه

۲۵) اعزام تیم تخصصی راه انداز جهت کنترل و رفع نواقص نهایی ، تست پخت و فروش ، بازگشایی فروشگاه و برگزاری مراسم تشریفاتی افتتاحیه

 

شرح خدمات پشتیبانی شعب و نمایندگی های فست فود ایرانویچ (بعد از افتتاح فروشگاه) :

۱) تبلیغات رایگان دوره ای در کل کشور برای تمامی شعب و نمایندگی ها

۲) اعزام نیرو و تعویض مدیر داخلی ، سرآشپز و یا سایر پرسنل فروشگاه به درخواست مسئول فروشگاه در کل طول مدت قرارداد

۳) تامین و ارسال مواد اولیه مصرفی مورد نیاز فروشگاه به صورت ماهیانه و زیر قیمت عرف بازار

۴) انجام امور حسابداری دوره ای فروشگاه و تهیه گزارشات تخصصی در رابطه با عملکرد مالی فروشگاه

۵) اعزام دوره ای حسابرس جهت حسابرسی عملیات مالی فروشگاه و تهیه گزارشات تخصصی در رابطه با نواقص احتمالی

۶) اعزام دوره ای کارشناس جهت بررسی و رفع نواقص عملیات مدیریتی ، پرسنلی و مشتری مداری فروشگاه و تهیه گزارشات تخصصی

۷) اعزام دوره ای بازرس جهت بازرسی از عملکرد فروشگاه و تعیین نواقص و تخلفات احتمالی قراردادی و ابلاغ یا اخطار در موارد ضروری

۸) تهیه گزارشات دوره ای تحلیل و آنالیز خرید ، تحلیل و آنالیز مصرف مواد اولیه و تحلیل و آنالیز فروش بر اساس مصرف مواد اولیه

۹) برگزاری سمینارها و جلسات علمی سالیانه بین مدیران و به روز رسانی اطلاعات آنان و بررسی مشکلات کاری و اهدا لوح و جوایز به شعب برتر

۱۰) برگزاری اردوهای آموزشی سالیانه بین سرآشپزان شعبه ها و به روز رسانی اطلاعات آنان و بررسی مشکلات کاری و اهدا لوح و جوایز

۱۱) ارائه و اجرای طرح های تخصصی افزایش فروش و کاهش هزینه در دوره هایی که رکود بازار وجود دارد

۱۲) تدوین و اجرای سیستم شبکه ای ارتباط با مشتریان و مشتری مداری و رسیدگی به انتقادات و شکایات و پیشنهادات آنان

۱۳) برگزاری مسابقات و قرعه کشی های دوره ای مشتریان خاص شعب و نمایندگی ها و اهدای جوایز و تقدیر از آنها

۱۴) تهیه و آموزش پخت محصولات غذایی جدید و به روز بر اساس متد های جدید و به روز رسانی منوی غذایی و دکوراسون و امکانات شعب

 

 

سایر شرایط اعطای نمایندگی فست فود ایرانویچ : 

۱) مدت زمان مورد نیاز برای تجهیز دستگاه ها و ماشین آلات آشپزخانه ، اجرای تاسیسات و دکوراسیون و به طور کلی راه اندازی و افتتاح فروشگاه از زمان عقد قرارداد با مدیریت مرکزی ایرانویچ ، به شرط تامین هزینه های لازم در وقت مقرر و نداشتن امور مربوط به تخریب ، ساخت و ساز اضافی و بنایی ساختمان به شرح زیر می باشد :

ـ  پیش بینی مدت زمان لازم برای تجهیز و دکور صفر تا صد مغازه 100 متری حداکثر 35 روز کاری

ـ  پیش بینی مدت زمان لازم برای تجهیز و دکور صفر تا صد مغازه ۱۵۰ متری حداکثر 40 روز کاری

ـ  پیش بینی مدت زمان لازم برای تجهیز و دکور صفر تا صد مغازه ۲۰۰ متری حداکثر 45 روز کاری

 

۲)  هزینه های مربوط به خرید کل تجهیزات و اجرای تاسیسات و دکوراسیون مستقیما توسط شخص متقاضی اخذ نمایندگی ایرانویچ به کارخانه جات سازنده و شرکت های تولید کننده یا وارد کننده دستگاه ها پرداخت می گردد و مدیریت مرکزی  ایرانویچ تنها معرفی و تایید مارک دستگاه ها ، کارخانه جات و شرکت های معتبر را به عهده داشته و هیچ گونه دخل و تصرفی در پرداخت هزینه ها و خرید دستگاه ها نداشته و ذینفع نمی باشد .

 

۳) قرارداد نمایندگی فست فود فروشگاه های زنجیره ای ایرانویچ شامل 8 صفحه قرارداد حقوقی به علاوه 20 صفحه قرارداد متمم و دستورالعمل بوده که تمامی مفاد آنها مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و اصول علمی بین المللی تنظیم گردیده و کلیه موارد تخصصی آن کارشناسی و پیش بینی شده است .

 

۴) حداکثر 48 ساعت بعد از عقد قرارداد اعطای نمایندگی فست فود ایرانویچ ، نقشه کشی اولیه فروشگاه توسط مدیریت مرکزی ایرانویچ انجام شده که با توجه به نقشه تهیه شده ، رعایت استاندارد های علمی ـ کاربردی خط تولید و قوانین وزارت بهداشت و اداره نظارت بر اماکن عمومی ، نسبت به تهیه لیست کلیه تجهیزات و مخارج دقیق مورد نیاز فروشگاه اقدام می گردد و با هماهنگی متقاضی بلافاصله ثبت سفارش آنها به کارخانه جات و شرکت های تولید کننده یا وارد کننده معتبر انجام می شود . در ضمن تمامی نقشه ها و طرح های مربوط به تاسیسات تخصصی رستوران و دکوراسیون فروشگاه توسط تیم طراح ایرانویچ تهیه و در اختیار متقاضی اخذ نمایندگی و در صورت تمایل به پیمانکاران و شرکت های اجرا کننده مورد تایید شخص متقاضی اخذ نمایندگی قرار گرفته و بلافاصله به مرحله اجرا در خواهند آمد .

 

۵) در طول مدت زمانی که فروشگاه در حال تجهیز و دکور می باشد (دوره حداکثر 45 روزه قبل از افتتاحیه) تمامی مراحل خرید و سفارش دستگاه ها ، تجهیز ، دکور و کلیه عملیات راه اندازی فروشگاه ، مستقیما توسط تیم کارشناسی ایرانویچ تحت نظارت و بازرسی مستمر بوده تا کلیه مراحل آن کاملا اصولی  و اساندارد و به نحو احسن ، با صرف کمترین هزینه و جلوگیری از اتلاف وقت به مرحله اجرا درآمده و فروشگاه آماده بازگشایی و افتتاح شود .

 

۶) کلاس های آموزشی در رابطه با اصول علمی ـ کاربردی مدیریت رستوران و فست فود ، مدیریت پرسنلی ، مدیریت مالی ، حسابداری تخصصی رستوران و فست فود ، مدیریت کیفی و مشتری مداری ، همراه با دوره های آموزشی آشنایی با قوانین ارگان های دولتی از قبیل ، بهداشت ، اماکن عمومی ، کار و امور اجتماعی ، بیمه تامین اجتماعی ، دارایی ، تعزیرات و اتحادیه صنف برای شخص متقاضی اخذ نمایندگی در طول مدت زمانی که فروشگاه در حال تجهیز و دکور می باشد (دوره حداکثر 45 روزه قبل از افتتاحیه) در محل فروشگاه برگزار شده و جزوه های لازم ارائه می گردند .  

 

۷)  در طول مدت زمانی که فروشگاه در حال تجهیز و دکور می باشد (دوره حداکثر 45 روزه) کلیه مراحل استخدام و آموزش پرسنل توسط واحد مدیریت مرکزی ایرانویچ انجام شده و چنانچه نیاز به اعزام پرسنل آموزش دیده باشد بلافاصله انجام خواهد شد .

 

۸) در هنگام افتتاح فروشگاه ، تیم تخصصی راه انداز به همراه سرآشپز دائمی جهت بازگشایی و برگزاری مراسم افتتاحیه به محل فروشگاه اعزام شده و با آموزش کلیه اصول و دستورالعمل های تکمیلی به مدیر داخلی ، اقدام به افتتاح فست فود ایرانویچ می نمایند .

 

۹) به جهت همسانی و یکپارچگی محصولات ایرانویچ در سراسر کشور ، به درخواست متقاضی تمامی مواد اولیه غذایی و غیر غذایی خام با قیمت زیر عرف بازار ، توسط مدیریت مرکزی ایرانویچ به صورت ماهیانه به کلیه شعب و نمایندگی ها ارسال می شوند . در صورت تمایل متقاضیان عزیز نسبت به خرید مواد اولیه از شهر و منطقه خودشان (عدم ارسال توسط واحد مدیریت مرکزی ایرانویچ) مارک مواد اولیه و دستورالعمل های آماده سازی و پخت آنها باید عینا مطابق مفاد و شروط قرارداد اعطای نمایندگی فست فود ایرانویچ بوده و هیچ گونه تغییرات در آنها مجاز نمی باشد .  

 

۱۰) تبلیغات سراسری تمامی شعب و نمایندگی های ایرانویچ در سطح کشوری و بین المللی و به صورت کلی به عهده واحد مدیریت مرکزی ایرانویچ بوده و تبلیغات محلی و شهری به عهده شعب و نمایندگی های همان محل یا شهر می باشد .

 

۱۱) قرارداد نمایندگی ایرانویچ با نظر شخص متقاضی به مدت ۵ الی ۱۰ سال و با حق واگذاری به غیر بوده و اعطای نمایندگی فست فود ایرانویچ برای شهرستان های غیر مرکز استان به صورت انحصاری و برای شهرهای مرکز استان اولین نمایندگی یا شعبه به درخواست متقاضی به مدت ۶ الی ۱۲ ماه به صورت انحصاری با داشتن حق حریم قانونی ۱۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ متر فاصله با دیگر شعب ایرانویچ می باشد .

 

۱۲) منوی غذایی فست فودهای زنجیره ای ایرانویچ شامل 18 نوع پیتزا ، ۱8 نوع ساندویچ ، 10 نوع سوخاری ، 10 نوع خوراک فرنگی و 10 نوع پیش غذا (جمعا 66 نوع غذا) می باشد ، که ۱۰ نوع از آن ها با سلیقه و نظر متقاضیان اخذ نمایندگی ایرانویچ و شرایط بومی و فرهنگی هر منطقه قابل تغییر و بقیه 56 مورد غذا به صورت یکسان و یکپارچه در کلیه شعب و نمایندگی های ایرانویچ در سراسر کشور ارائه می گردد و غیر قابل تغییر می باشند .

 

۱۳) نرخگذاری محصولات بر اساس قوانین سازمان بازرگانی و اتحادیه صنف هر شهر تعیین و توسط واحد مدیریت مرکزی ایرانویچ به شعب و نمایندگی های ایرانویچ ابلاغ می گردد . لذا کلیه شعب و نمایندگی های سراسر کشور با کاهش یا افزایش سایز محصولات و تغییر در وزن مخلفات غذاها با اخذ مجوز های لازم از اتحادیه صنف شهر خود ، مجاز به کاهش یا افزایش قیمت محصولات حداکثر تا ۲۰ درصد نسبت به دستورالعمل نرخگذاری واحد مدیریت مرکزی ایرانویچ می باشند .

 

۱۴) به مدیرانی که حداقل یک سال سابقه مدیریت شعب و نمایندگی های ایرانویچ را داشته و در دوره های آموزشی تخصصی راه اندازی فست فود شرکت نموده و امتیاز حد نصاب را کسب کرده اند ، با شرایط ویژه و قرارداد متمم ، سمت مدیریت استان واگذار می شود . بدین معنی که در صورت داشتن صلاحیت کافی و پرداخت هرینه های مربوطه می توانند شخصا در استان های خود اقدام به اعطای نمایندگی رستوران های زنجیره ای ایرانویچ نموده و از مزایای آن بهره مند شوند .

 

WE DO OUR BEST TO SATISFY YOUE TASTE

 

 

تکمیل و ارسال فرم ::

متقاضی گرامی ، لطفا قبل از تکمیل و ارسال فرم زیر ، کلیه اطلاعات مربوط به هزینه ها و شرایط اخذ نمایندگی فست فود ایرانویچ را در بخش اخذ نمایندگی سایت مطالعه فرموده و در صورتی که شرایط لازمه را داشته و با قوانین آن موافق می باشید ، فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند .

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • - : - استان - : -
   
 • - : - شهر - : -
   
 •  
 • - : - وضعیت مغازه - : -
   
 • - : - چگونگی آشنایی با ایرانویچ - : -